Red Hat Forum 2014 představí inovace v open source technologiích pro flexibilnější a efektivnější IT

Red Hat Pražský hotel Crowne Plaza přivítá 18. června 2014 Red Hat Forum 2014. Mezinárodní série konference věnované open source technologiím a nejnovějším technologickým trendům v oblasti transformace IT se pořádá ve 14 městech na 3 kontinentech. Na té pražské bude mít odborná veřejnost možnost seznámit se technologiemi open source, které zjednodušují správu a provoz IT, uživatelům umožňují zaměřit se na inovace, optimalizaci a zjednodušení IT a zároveň jej učinit flexibilnější a efektivnější.  

Do Prahy zavítají nejvyšší představitelé předního světového poskytovatele open source softwarových řešení, společnosti Red Hat. České publikum bude mít jedinečnou příležitost poslechnout si visionářské přednášky vrcholových manažerů Red Hat, a mluvit s produktovými inženýry a technologickými experty i členy technické EMEA podpory.

Podrobný program, profily partnerů konference i jednotlivých přednášejících a jejich prezentací, včetně registračního formuláře naleznete na prague.redhat-forum.com/home.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz