Registrujte se na LibreOffice Conference 2013

LibreOffice Registrace na letošní ročník LibreOffice Conference jsou otevřeny. Konference se koná ve dnech 25. až 27. září v Miláně.  

Zájemci o účast na letošním ročníku LibreOffice Conference se již mohou registrovat. Tentokrát se bude konference konat ve dnech 25. až 27. září na univerzitě v italském Miláně. Poplatek za účast je 10 € a platí se přímo na místě.

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Jan Bláha
Odpovědět
Registrujte se na LibreOffice Conference 2013
8. 09. 2015, 20:32:07
Dobrý den vyplnil jsem pouze dotazník registrace open office,bylo mi hloupé být bez registrace.Jinde nefunkční,s pozdravem Jan Bláha.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz