Registrujte se na LibreOffice Conference 2013

LibreOffice Registrace na letošní ročník LibreOffice Conference jsou otevřeny. Konference se koná ve dnech 25. až 27. září v Miláně.  

Zájemci o účast na letošním ročníku LibreOffice Conference se již mohou registrovat. Tentokrát se bude konference konat ve dnech 25. až 27. září na univerzitě v italském Miláně. Poplatek za účast je 10 € a platí se přímo na místě.

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Jan Bláha
Odpovědět
Registrujte se na LibreOffice Conference 2013
8. 09. 2015, 20:32:07
Dobrý den vyplnil jsem pouze dotazník registrace open office,bylo mi hloupé být bez registrace.Jinde nefunkční,s pozdravem Jan Bláha.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz