Řešení s LibreOffice bude dodávat česká firma PC HELP

Firma Firmy Collabora a PC HELP oznámily na LibreOffice Conference spolupráci v oblasti kancelářského balíku LibreOffice. PC HELP bude partnerem Collabory pro dodávku řešení na českém trhu.  

Collabora je jednou z nejvýznamnějších firem spjatých s otevřeným kancelářským balíkem LibreOffice; má značný podíl na jeho vývoji, poskytuje podporu a vyvíjí jeho cloudovou verzi LibreOffice Online. Na LibreOffice Conference firma oznámila zahájení spolupráce s českou společností PC HELP.

Collabora poskytuje své služby zákazníkům prioritně prostřednictvím svých lokálních partnerů, kteří disponují dostatkem odborníků zajišťujících podporu v místním jazyce.

Firma PC HELP se zaměřuje především na vývoj a implementaci softwarových řešení pro podnikovou sféru a veřejnou správu. „Collabora Productivity nabízí přesně to, co naši zákazníci potřebují,“ řekl Josef Kratochvíl, produktový manažer PC HELP. „Collabora Office (LibreOffice pod značkou firmy Collabora, pozn. aut.) poskytuje našim klientům open-source kancelářský balík s dlouhodobou podporou, bezpečnostní aktualizace a jiné výhody, zatímco Collabora Online (LibreOffice Online, pozn. aut.) umožňuje zákazníkům spolupracovat v cloudu ve vlastním prostředí.“

„Je skvělé být partnerem firmy, která tak dlouho působí v IT sektoru,“ komentoval zahájenou spolupráci Michael Meeks, z Collabora Productivity. „PC HELP je známý tím, že naslouchá svým zákazníkům, úspěšně se přizpůsobuje novým trendům a snaží se plnit požadavky svých zákazníků tím nejlepším možným způsobem. Těšíme se na spolupráci při zařazení Collabora Office a Collabora Online mezi jejich aktivity.“

Michael Meeks hovoří o firmě Collabora a jejím novém partnerství Michael Meeks hovoří o firmě Collabora a jejím novém partnerství

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz