Rozhovor s Jonem Swords-Holdsworthem o tvorbě e-knih v OpenOffice

Apache OpenOffice Rob Weir se ptal Jona Swords-Holdswortha, autora knihy Stories of an Awkward Size, (nejen) na téma tvorby e-knih v balíku Apache OpenOffice.  

V blogu Apache Software Foundation vyšel rozhovor Roba Weira s Jonem Swords-Holdsworthem. Ten je autorem sci-fi knihy Stories of an Awkward Size a před několika měsíci žádal o souhlas zmínit v tiráži balík Apache OpenOffice.

Rozhovor se týká právě využití tohoto balíku při tvorbě elektronických knih. Dozvíte se například o speciální šabloně pro knihu (kterou si můžete stáhnout a volně používat), o využití doplňků LanguageTool a Writer2xhtml nebo o nástroji Sigil.

LanguageToolLanguageTool(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz