Rozhovor s Jonem Swords-Holdsworthem o tvorbě e-knih v OpenOffice

Apache OpenOffice Rob Weir se ptal Jona Swords-Holdswortha, autora knihy Stories of an Awkward Size, (nejen) na téma tvorby e-knih v balíku Apache OpenOffice.  

Nepodařilo se připojit k serveru.

V blogu Apache Software Foundation vyšel rozhovor Roba Weira s Jonem Swords-Holdsworthem. Ten je autorem sci-fi knihy Stories of an Awkward Size a před několika měsíci žádal o souhlas zmínit v tiráži balík Apache OpenOffice.

Rozhovor se týká právě využití tohoto balíku při tvorbě elektronických knih. Dozvíte se například o speciální šabloně pro knihu (kterou si můžete stáhnout a volně používat), o využití doplňků LanguageTool a Writer2xhtml nebo o nástroji Sigil.

LanguageToolLanguageTool(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz