Rozšírenie pre slovník OpenOffice.org – upravená verzia 2.01-0

Všetkým používateľom rozšírenia pre tvorbu slovníka OpenOffice.org. Mozilla Thunderbird a Mozilla Firefox oznamujeme, že 22.8.2008 vyšla upravená verzia 2.01-0.  

Autor slovníka Zdenko Podobný požiadal o zmenu poradia definície tvarovania slov z dôvodu jednoduchšej kontroly použitých vzorov. Vzhľadom na túto požiadavku sme upravili stávajúcu verziu rozšírenia tak, aby spĺňala požadované kritéria.

Všetkých používateľov prosíme, aby zaslali doteraz vytvorené súbory „sk_SK.odt“ mailom p. Zdenkovi Podobnému (zdenop at gmail.com) alebo autorovi rozšírenia p. Júliusovi Pastierikovi (pastierik at inet.sk). Po zaslaní tento súbor vymažte.

Nová verzia rozšírenia je, ako ste už zvyknutí, k dispozícii na portáli inet.sk: SK_SK_Slovnik.oxt.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz