Rozšírenie pre slovník OpenOffice.org – verzia 2.01-0

Všetkým používateľom rozšírenia pre tvorbu slovníka OpenOffice.org. Mozilla Thunderbird a Mozilla Firefox oznamujeme, že 2.7.2008 vyšla nová verzia 2.01-0.  

Rozšíření a doplňky

Autor slovníka Zdenko Podobný pripravil novú verziu časti, pomocou ktorej sa tvarujú slová. Vzhľadom na to sme pripravili aj novú verziu rozšírenia, pomocou ktorého sa pripravujú slová pre slovník.

Všetkých používateľov prosíme, aby zaslali doteraz vytvorené súbory „sk_SK.odt“ mailom p. Zdenkovi Podobnému (zdenop at gmail.com) alebo autorovi rozšírenia p. Júliusovi Pastierikovi (pastierik at inet.sk). Po zaslaní tento súbor vymažte.

Nová verzia rozšírenia (stará verzia je vlastne automaticky prepisovaná novou) je k dispozícii na portáli inet.sk: SK_SK_Slovnik.oxt.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz