Schulz: TDF nebude poskytovat LibreOffice Online jako službu

Vývoj Vývojář Charles-H. Schulz říká, že je nepravděpodobné, že by The Document Foundation poskytovala webovou verzi LibreOffice formou služby. Každý bude moci tuto verzi provozovat na svém serveru.  

Charles-H. Schulz, vývojář kancelářského balíku LibreOffice, se věnuje nedávno ohlášenému vývoji webové verze nazvané LibreOffice Online. Zdůrazňuje strategický význam tohoto kroku, přestože si nemyslí, že by klasické kancelářské balíky vymizely.

Považuje také za nepravděpodobné, že by organizace The Document Foundation poskytovala balík (také) formou služby. Každý si ho bude moci nainstalovat na svůj server a mít tak svá data pod kontrolou.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz