Spolupráce na dokumentu v LibreOffice Online

LibreOffice Řada novinek přibyla ve webovém kancelářském balíku LibreOffice Online. Jsou k dispozici i v testovacím virtuálním obrazu CODE.  

Vývoj webového kancelářského balíku LibreOffice Online úspěšně pokračuje. Hlavní novinkou poslední doby je spolupráce více uživatelů na tomtéž dokumentu v reálném čase. Dále byla přidána řada animací a přechodů pro prezentace, přetahování HTML a obrázků, tlačítko pro zobrazení ve skutečné velikosti (100 %) a pár dalších drobností.

Novinky jsou k dispozici pro testování i v obrazu pro virtuální stroje, který je znám pod názvem Collabora Online Development Edition (CODE).

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz