Spolupráce na dokumentu v LibreOffice Online

LibreOffice Řada novinek přibyla ve webovém kancelářském balíku LibreOffice Online. Jsou k dispozici i v testovacím virtuálním obrazu CODE.  

Vývoj webového kancelářského balíku LibreOffice Online úspěšně pokračuje. Hlavní novinkou poslední doby je spolupráce více uživatelů na tomtéž dokumentu v reálném čase. Dále byla přidána řada animací a přechodů pro prezentace, přetahování HTML a obrázků, tlačítko pro zobrazení ve skutečné velikosti (100 %) a pár dalších drobností.

Novinky jsou k dispozici pro testování i v obrazu pro virtuální stroje, který je znám pod názvem Collabora Online Development Edition (CODE).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz