TDF a LibreOffice na veletrhu CeBIT 2016

Informace V pondělí začíná veletrh CeBIT 2016 a můžete navštívit také stánek organizace The Document Foundation a kancelářského balíku LibreOffice.  

Již toto pondělí, tedy 14. března, začíná v německém Hannoveru veletrh CeBIT 2016. Pokud na něj zavítáte, můžete navštívit i stánek organizace The Document Foundation a kancelářského balíku LibreOffice. Bude označen jako D20 a najdete ho v hale č. 3.

Můžete pohovořit o vývoji a používání LibreOffice, o otevřených formátech, o možnostech, jak přispívat k vývoji balíku. Jednou z možností přispění je i nákup trička přímo na stánku. Po návštěvě stánku nezapomeňte na svůj profil na Twitteru, jiné sociální síti či webu zveřejnit banner (viz níže, velká verze zde), že jste tam byli.

Byli jste na stánku LibreOffice? Pochlubte se ostatním! Byli jste na stánku LibreOffice? Pochlubte se ostatním!

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz