TDF oceňuje účastníky akce Květen – měsíc LibreOffice

month_lo.png 338 účastníků akce Květen - mesíc LibreOffice se dočkalo ocenění.  

Nadace The Document Foundation vyhlásila výsledky pravidelné měsíční akce Květen – měsíc LibreOffice. Během měsíce května se do akce zapojilo 338 dobrovolníků. Jejich přehled najdete na wiki. Všichni tito dobrovolníci dostanou balíček samolepek. Jako tradičně v seznamu účastníků najdeme česká a slovenská jména: Vojtěch Doležal, raal (Zdeněk Crhonek), Adam Rak, Miloš Šrámek, Stanislav Horáček, Kamil Landa, Petr Kuběj, Radomír Strnad. V některých případech se s těmito jmény setkáme i ve více kategoriích. To svědčí o početném zastoupení a aktivitě české a slovenské komunity LibreOffice.

Banner akce Květen 2023 - měsíc LibreOffice Banner akce Květen 2023 - měsíc LibreOffice

Deset vylosovaných výherců obdrželo také propagační předměty LibreOffice, ať už hrníčky, mikiny, batohy apod.: joshua4 – Ask, Czesław Wolański, Peter Gervai, Jeff Fortin Tam, Chris Tapp, Mahmoud Alnaanah, devseppala, Harvey Nimmo, Nguyễn Hoàng Minh, goodosuser.

Další podobná akce proběhne v listopadu 2023, ale zapojit se můžete již nyní.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz