TDF oznamuje vydání LibreOffice 7.5 Community

LibreOffice 7.5 Community přináší úpravu uživatelského rozhraní, propojení na překladač DeepL, podporu datových tabulek, novou sadu výchozích stylů tabulek v Impressu a další novinky.  

Nadace The Document Foundation oznámila vydání nové hlavní verze LibreOffice 7.5 Community, oblíbeného kancelářského balíku pro všeobecné použití. Tato verze rozšiřuje paletu funkcí, vylepšuje podporu konkurenčních formátů a nabízí i drobné úpravy uživatelského rozhraní.

LibreOffice 7.5 je verze určená pro komunitní nasazení. Není určená pro průmyslové nasazení - chcete-li využít LibreOffice ve svém podniku, obraťte se prosím na některého z certifikovaných partnerů ekosystému LibreOffice. Z takto utržených prostředků je hrazen další vývoj LibreOffice.

Stručný přehled novinek v této verzi naleznete v našem nedávném přehledu a také ve videu na Youtube. Kompletní přehled změn je k dispozici na wiki. Po verzi LibreOffice 7.4, která byla na novinky spíše skoupější, je přehled změn opět úctyhodný.

LibreOffice 7.5 můžete stahovat z české stránky LibreOffice.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz