The Document Foundation oznamuje vydání finální verze 3.4.1

Dnes byla oznámena finální verze LibreOffice 3.4.1. Do konce července je naplánována verze 3.4.2. a bude k dispozici i pro podnikové nasazení.  

Dnes byla uvolněna nejnovější verze LibreOffice 3.4.1., která opravuje několik chyb. Ty neměly příznivý dopad na předchozí verzi, proto bylo podnikům doporučeno, aby stále používaly verzi 3.3.3.

Společnost The Document Foundation se rozhodla poskytovat dvě různé verze kancelářského balíku LibreOffice – pro domácí uživatele a pro podniky. Domácí uživatelé mohou vyzkoušet nové funkce. Pro firmy a podniky je určena osvědčená a stabilní verze, která má u názvu „zelenou fajfku“. Ta je vidět na stránce se stahovaným souborem, kde si fimy mohou vybrat svůj operační sytém i jeho verzi – 32 bit nebo 64 bit.

Většina uživatelů jistě ocení mnoho nových funkcí. Také plán vydání slibuje dynamický vývoj.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz