Thorsten Behrens se vrací k práci na LibreOffice

LibreOffice Vývojář (a nynější předseda TDF) Thorsten Behrens se po 1,5 roce práce na linuxové virtualizaci a clusterových souborových systémech vrací k práci na balíku LibreOffice.  

Thorsten Behrens patřil v minulosti mezi klíčové vývojáře kancelářského balíku LibreOffice (a ještě dříve OpenOffice.org, již od roku 2001). Před 1,5 rokem vývojářský tým opustil a začal ve firmě SUSE pracovat na vývoji linuxové virtualizace a clusterových souborových systémů. I nadále však působil ve správní radě The Document Foundation (nejdříve jako místopředseda, od loňského roku pak jako předseda).

Události okolo LibreOffice po celou dobu komentoval ve svém blogu. Nyní tamtéž oznámil, že se vrací k práci na LibreOffice. Bude pracovat v německé firmě CIB, která kromě jiného poskytuje služby související právě s LibreOffice (podporu, školení, konzultace, migrace...).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz