Tisk komentářů vedle textu

Writer LibreOffice 4.3 bude umět tisknout komentáře vedle textu – přesně tak, jak se zobrazují na obrazovce.  

Pokud si v programu Writer v současné verzi LibreOffice chcete vytisknout komentáře, máte tři možnosti: tisknout na konci stránky, na konci celého dokumentu nebo úplně samostatně (jen komentáře, bez textu). Možnost vytisknout si je tak, jak se zobrazují na obrazovce, bohužel chybí.

To už ale ve verzi 4.3 nebude pravda – přibude tam právě možnost tisku komentářů vedle textu. Samozřejmě se za to bude platit určitá „daň“. Běžně se totiž komentáře zobrazují mimo stránku, při tisku se na ni ale musejí vejít, proto se bude muset běžný obsah poněkud zmenšit (přibližně na 75 %). Zmenšení nemá dopady na stránkování, to zůstává stejné jako v dokumentu a na každé stránce tak dole zůstane kus prázdného místa.

Tisk komentářů

Tisk komentářů vedle textu

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Kerala
Odpovědět
Tisk komentářů vedle textu
17. 04. 2014, 14:50:32
Bravo.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz