Účetnictví TDF je na webu

Peníze Organizace The Document Foundation začala zveřejňovat své účetnictví na webu (po jednotlivých měsících). Každý se tak může podívat, jak na tom TDF je a kolik za co utrácí.  

V rámci transparence začala organizace The Document Foundation, která stojí za vývojem balíku LibreOffice, zveřejňovat své účetnictví na webu. Aktuálně jsou už publikovány měsíce roku 2015 (od ledna do května), a to ve formátu OpenDocument.

Každý se tak může podívat, jak na tom organizace finančně je a kolik utrácí například za infrastrukturu, pojištění nebo certifikáty. Vzhledem k sídlu TDF odpovídá účetnictví německým předpisům.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Účetnictví TDF je na webu
29. 06. 2015, 13:00:54
První pohled na název a měl jsem radost - z plané naděje jak se ukázalo hned potom co jsem si přečetl úvod. Myslel jsem, že je to něco vestavěného jako rozšíření do LO a že to bude účetnictví:-)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz