Účetnictví TDF je na webu

Peníze Organizace The Document Foundation začala zveřejňovat své účetnictví na webu (po jednotlivých měsících). Každý se tak může podívat, jak na tom TDF je a kolik za co utrácí.  

V rámci transparence začala organizace The Document Foundation, která stojí za vývojem balíku LibreOffice, zveřejňovat své účetnictví na webu. Aktuálně jsou už publikovány měsíce roku 2015 (od ledna do května), a to ve formátu OpenDocument.

Každý se tak může podívat, jak na tom organizace finančně je a kolik utrácí například za infrastrukturu, pojištění nebo certifikáty. Vzhledem k sídlu TDF odpovídá účetnictví německým předpisům.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Účetnictví TDF je na webu
29. 06. 2015, 13:00:54
První pohled na název a měl jsem radost - z plané naděje jak se ukázalo hned potom co jsem si přečetl úvod. Myslel jsem, že je to něco vestavěného jako rozšíření do LO a že to bude účetnictví:-)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz