Univerzální kalendář (verze 2017)

Calc Stáhněte si aktualizovanou verzi univerzálního kalendáře. Kromě plánovacích funkcí obsahuje také svátky, kondiciogram, měsíční fáze a pohyb slunce.  

Kdysi jsme na našem portálu zveřejnili univerzální kalendář pro OpenOffice. Tento kalendář nyní spravuje Dominika Pillerová, která nám poskytla aktuální verzi, za což jí velice děkujeme.

Aktuální verze nabízí kromě plánovacích funkcí také svátky, výpočet kondiciogramu, zobrazení měsíčních fází a výpočet pohybu slunce po obloze. Tato verze je určena primárně pro balík LibreOffice.

(Jako ve škole) Průměr: 2,00 | Hodnotilo: 6
 

Komentáře

user avatar zvedavec
Odpovědět
Univerzální kalendář (verze 2017)
18. 01. 2017, 08:17:28
Jenom technická k východu a západu Slunce. Nebo to snad ani není technická. Vypadá to dobře, jenom si v listu Slunce nastavte své souřadnice, jinak je "východ a západ" Slunce k ničemu :-). Stejně tak jako ve zprávách o počasí, kde hlasatelka hlásí s přesností na minuty kdy vyjde a zapadne Slunce, ale nejspíše "pro Pražáky" (moc to neposlouchám, možná to i říkají). My Moraváci, ho vidíme (a pak nevidíme) dřív...
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:Univerzální kalendář (verze 2017)
18. 01. 2017, 18:16:26
Souhlasím. Mně tam zase extrémně vadí kondiciogram :-) Proto na kalendář ani neupozorňujeme v redakci ExoSpace.cz, která je přísně antišarlatánská :-)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Qlik Sense Tour 2018
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Seznamte se s českou doménou

Máte vlastní doménu nebo se chystáte ji zaregistrovat? Myslíte také na její důkladné a profesionální zabezpečení? Spojte se s profesionály.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz