V polské Varšavě se poprvé konal Open Source Day 2012

novinky.png Začátkem května se poprvé v hlavním městě Polska - Varšavě - konala konference Open Source Day 2012. Na ní se jednalo o open-source softwaru v plánech Evropské komise, bezpečnosti a technologiích.  

Konference Open Source Day byla poprvé v Polsku

V polské Varšavě se 8. května 2012 poprvé konala konference Open Source Day 2012. Jako čestný partner vystoupil představitel Evropské komise a hovořilo se o Joinup – nové iniciativě Evropské komise podporující open source ve veřejné správě členských států.

„Open Source Day je obecně největší a nejdůležitější akcí v IT sektoru. Je to vždy nejvýznamnější událost roku. Podle mnoha ukazatelů je mezi lidmi patrný velmi rychlý růst zájmu o open source. Mnoho lidí svobodný software používá, i když si to vůbec neuvědomuje. Např. převádí peníze v bance, zakoupí on-line pojištění, používá „chytrý“ telefon apod. Open-source software získával mnoho let dobrou reputaci jako bezpečný systém s konkurenceschopnou cenou,“ píše se na polských stránkách Open Source Day 2012 (volný překlad).(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz