V polské Varšavě se poprvé konal Open Source Day 2012

novinky.png Začátkem května se poprvé v hlavním městě Polska - Varšavě - konala konference Open Source Day 2012. Na ní se jednalo o open-source softwaru v plánech Evropské komise, bezpečnosti a technologiích.  

Konference Open Source Day byla poprvé v Polsku

V polské Varšavě se 8. května 2012 poprvé konala konference Open Source Day 2012. Jako čestný partner vystoupil představitel Evropské komise a hovořilo se o Joinup – nové iniciativě Evropské komise podporující open source ve veřejné správě členských států.

„Open Source Day je obecně největší a nejdůležitější akcí v IT sektoru. Je to vždy nejvýznamnější událost roku. Podle mnoha ukazatelů je mezi lidmi patrný velmi rychlý růst zájmu o open source. Mnoho lidí svobodný software používá, i když si to vůbec neuvědomuje. Např. převádí peníze v bance, zakoupí on-line pojištění, používá „chytrý“ telefon apod. Open-source software získával mnoho let dobrou reputaci jako bezpečný systém s konkurenceschopnou cenou,“ píše se na polských stránkách Open Source Day 2012 (volný překlad).(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz