V rámci GSoC se pracuje na vylepšení přístupu do vzdálených úložišť

Vývoj Těsně po vydání článku o přístupu ke vzdáleným úložištím v balíku LibreOffice informoval Szymon Kłos o práci na vylepšení této funkcionality.  

Ve středu jsme vydali článek o přístupu ke vzdáleným úložištím z kancelářského balíku LibreOffice. Přestože byl tento článek pojat jako návod, nevyzníval pro LibreOffice příliš příznivě – tato část balíku není ve zrovna dobré „kondici“ a může uživatele docela potrápit.

Je tu ale dobrá zpráva. Szymon Kłos informoval o tom, že se v rámci letošního Google Summer of Code pracuje na podstatném vylepšení. Funkce vzdáleného přístupu by měla být samostatná, s vlastními dialogy, bez nutnosti přepínat na souborové dialogy LibreOffice. Celkově by mělo být nové řešení uživatelsky mnohem přívětivější než to současné, které navíc nefunguje vždy úplně dobře.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz