Volby do správní rady The Document Foundation

Informace Organizace The Document Foundation vyhlašuje volby do své správní rady. Celý volební proces skončí na přelomu roku.  

Podle stanov The Document Foundation (TDF) je funkční období správní rady dvouleté. První správní rada byla zvolena při vzniku organizace, tedy v únoru 2012. Proto bude třeba zvolit nové členy (nebo potvrdit ve funkci některé z těch současných), kteří se ujmou funkce v únoru 2014. Volí se sedm členů a až tři náhradníci (pokud bude dost kandidátů).

23. října začala první fáze celého volebního procesu, během které lze nominovat kandidáty. Nominováni mohou být pouze členové těles TDF, s výjimkou výboru pro členství, který dohlíží na průběh voleb (současné členství v tomto výboru a ve správní radě se vylučuje).

Nominační fáze končí 2. prosince. Od 10. do 17. prosince budou probíhat samotné volby (kdy budou členové TDF hlasovat pro jednotlivé kandidáty). Předběžné výsledky budou vyhlášeny 18. prosince, v období 19.–23. prosince bude možné podávat námitky proti průběhu voleb. Nově zvolení členové nastoupí do funkce 18. února 2014.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz