Všechny videoprezentace z LibreOffice Conference 2016

LibreOffice Conference Videoprezentace ze všech přednášek na loňské LibreOffice Conference v Brně jsou již k dispozici. Můžete se podívat také na přednášky z konference FOSDEM 2017.  

Kolekce videoprezentací z loňského ročníku LibreOffice Conference v Brně je už kompletní. Pokud jste tedy na konferenci nebyli nebo jste byli na souběžně probíhající přednášce, můžete se podívat a poslechnout si, co vás zajímá.

K dispozici jsou také videozáznamy z přednášek o OpenOffice a LibreOffice na letošní konferenci FOSDEM v Bruselu (oba balíky měly společný programový blok).

Snímek z prezentace LibreOffice Online Deep Dive Snímek z prezentace LibreOffice Online Deep Dive

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz