Výbor TDF pro členství má nové složení

Informace Výbor The Document Foundation pro členství má od 19. září nové složení, odpovídající výsledkům tajných voleb.  

Výbor pro členství (Membership Committee) je jedním z orgánů The Document Foundation určených stanovami a jeho úkolem je zastupovat členskou základnu vůči správní radě a jejím členům. Vyhlašuje volby do správní rady a dohlíží na jejich průběh, přijímá stížnosti proti členům rady (a případně zahajuje proces jejich odvolání z funkce) a zastupuje TDF v soudních i mimosoudních řízeních proti členům správní rady.

Funkční období výboru je dva roky a dosavadním členům nedávno vypršelo. Proto byly 25. července 2016 vyhlášeny volby nových členů výboru. Volilo se elektronicky ve dnech 8. až 14. září, oficiální výsledky byly vyhlášeny 18. září, o den později se noví členové ujali funkce.

V nově zvoleném výboru zasedají Katarína Behrens, Cor Nouws, Gustavo Buzzatti Pacheco, Gabriele Ponzo a Miklos Vajna, náhradníky jsou Stephan Bergmann, Klaus-Jürgen Weghorn, Charles-H. Schulz a Antonio Faccioli.(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz