Vychází LibreOffice 7.1.4 Community

tdf.png Nadace TDF vydává další opravnou verzi oblíbeného kancelářského balíku LibreOffice.  

Nadace The Document Foundation oznamuje vydání opravné verze kancelářského balíku LibreOffice 7.1.4 Community. Ta obsahuje 79 oprav (jejich přehled je zde a zde), přičemž 20 % z nich je zaměřeno na zlepšení kompatibility s formáty Microsoft Office. Nová opravná verze je z řady Community, je tedy primárně určena pro komunitní využití (jednotlivci, domácnosti a podobně). Pro firemní nasazení se doporučuje používat placenou verzi LibreOffice od některého z komerčních dodavatelů (jejich přehled najdete na webu LibreOffice), protože pro takovou řadu LibreOffice je dodávána komerční profesionální podpora. Z řady dodavatelů doporučujeme Collaboru, CIB, nebo Allotropii.

LibreOffice 7.1.4 je k dispozici na stránce LibreOffice.

Podle plánu lze další opravnou verzi této řady očekávat na konci července. Souběžně se chystá vydání LibreOffice 7.2; alpha verzi si můžete již nyní vyzkoušet.

LibreOffice7.1.png

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 
Jaro na Kyjovsku

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Sophos
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních sítí těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation.

 
Sophos
 
 
woo jaw demo hz