Vychází LibreOffice 7.2.1 Community

LibreOffice 7.2 První opravný balík nové řady LibreOffice 7.2 Community s označením 7.2.1 vychází. Opravuje na 90 chyb a vylepšuje kompatibilitu s dalšími formáty.   

Nadace The Document Foundation dnes oznámila vydání prvního opravného balíku nové řady LibreOffice 7.2.1 Community. Jak název napovídá, tato verze (a prozatím i řada) je určena pro domácí využití, nikoliv průmyslové. Řada 7.2 je nová, obsahuje spoustu novinek, které se nyní musejí důkladně vyzkoušet. Chcete-li využívat LibreOffice v průmyslovém prostředí, na úřadech a podobně, nainstalujte si buď starší verzi LibreOffice 7.1.6, kterou si můžete stejně jako LibreOffice 7.2.1 stáhnout ze stránky LibreOffice, nebo, a ještě lépe, využijte komerčních služeb některého z certifikovaných partnerů, uvedených v přehledu zde. Váš finanční příspěvek pomůže dalšímu vývoji LibreOffice přímo subjektu, který LibreOffice vyvíjí.

LibreOffice 7.2.1 opravuje 87 chyb (jejich přehled zde a zde). V přehledu oprav je myšleno i na vylepšení kompatibility s formáty Microsoft Office.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz