Vychází LibreOffice 7.2.2 Community

LibreOffice 7.2 K dispozici je druhý opravný balík řady LibreOffice 7.2 Community. Aktualizovaná verze je určena fanouškům, nikoliv do průmyslového nasazení.  

Nadace The Document Foundation na svém blogu oznámila vydání opravného balíku pro LibreOffice 7.2, označeného jako LibreOffice 7.2.2 Community. Jde o druhou opravu od vydání ostré verze LibreOffice v srpnu tohoto roku, která opravuje téměř 70 chyb (jejich přehled je zde a zde).

LibreOffice 7.2.2 Community si můžete stáhnout z české stránky LibreOffice. Na ní též naleznete aktuální verzi určenou pro průmyslové nasazení (LibreOffice 7.1.6). Firmám a úřadům však doporučujeme využít verzi od některého z certifikovaných partnerů, kteří poskytují profesionální podporu. Ze získaných prostředků se následně hradí tři čtvrtiny vývoje LibreOffice (komunita přispívá „pouze“ 25 %). Pro udržitelnost vývoje balíku je tak vhodné pořídit si jeho komerční verzi.Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz