Vychází LibreOffice 7.2.5 Community

LibreOffice 7.2 Na světě je další opravná verze oblíbeného kancelářského balíku LibreOffice 7.2.5 Community.   

Nadace The Document Foundation oznamuje vydání další opravné verze LibreOffice z řady 7.2 s označením LibreOffice 7.2.5 Community. Tato verze opravuje úctyhodných 90 chyb (jejich přehled je k vidění zde a zde) a je určena pro komunitní nasazení; nedoporučuje se její použití v průmyslu, na úřadech a podobně. Pro profesionální využití doporučujeme využít služeb certifikovaných partnerů (jejich přehled je na stránce LibreOffice).

LibreOffice 7.2.5 lze stáhnout ze stránky LibreOffice. Uživatelům je k dispozici komunitní podpora na Asku (využít lze též naše fórum), výukové materiály lze získta prostřednictvím wiki či manuálů, jejichž překlad pořizuje český lokalizační tým pod vedením Zdeňka Crhonka (k dispozici též na naší stránce) a také e-mailová konference. Případné chyby lze hlásit v Bugzille.

Vydání další opravné verze LibreOffice 7.2.6 se plánuje v rozmezí 7. a 13. března 2022.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz