Vydána aktualizace LibreOffice 7.3.6 Community

LibreOffice7.3_s Vyšel šestý opravný balík pro LibreOffice 7.3 s označením LibreOffice 7.3.6 Community.   

Nadace The Document Foundation ve čtvrtek oznámila vydání opravného balíku LibreOffice 7.3.6 Community. Nová verze opravuje 50 chyb (jejich přehled zde a zde) a je určena pro komunitní nasazení. Pro nasazení na úřadech, firmách a podobně se doporučuje využít komerčních služeb partnerů ekosystému LibreOffice. Ze získaných prostředků je financován další vývoj LibreOffice (komerční firmy mají 75procentní podíl na vývoji), takže je to velmi důležité.

Řada LibreOffice 7.3 patří do větve Stable, což znamená, že jde o lépe připravenou a otestovanou verzi. Tomu odpovídá I nižší číslo oprav. Zártoveň jde také o předposlední opravu této řady. Ta zcela poslední, LibreOffice 7.3.7, bude zveřejněna na přelomu října a listopadu. Následně se do větvě Stable přeřadí LibreOffice 7.4.

Novou opravnou verzi lze stáhnout z české stránky LibreOffice. Budete-li mít s LibreOffice nějaký problém, můžete se dotázat v komunitní nápovědě nebo na našem foru.

LibreOffice7.3.pngPřidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz