Vydána aktualizace LibreOffice 7.3.7 Community, poslední z řady 7.3

LibreOffice7.3_s Vydáním opravy LibreOffice 7.3.7 Community se uzavírá vývojový cyklus řady 7.3.   

Nadace The Document Foundation oznámila vydání opravné verze LibreOffice 7.3.7 Community, poslední opravy z řady LibreOffice 7.3. LibreOffice 7.3.7 opravuje 28 chyb a regresí (jejich přehled dostupný zde a zde) – nízký počet svědčí, že jde o vyladěnou řadu na konci životního cyklu.

Nová opravná verze je určena pro komunitní nasazení (domácnosti, neziskové organizace a podobně), nikoliv pro firemní prostředí – pro komerční využití se doporučuje využití služeb komerčních partnerů, kteří poskytují standardní komerční podporu. Z takto získaných prostředků se z větší míry financuje další vývoj LibreOffice. Pro komunitní uživatele je připravena komunitní podpora, především poradna Ask a forum OpenOffice.cz a do češtiny přeložené dokumentace, které jsou k dispozi i na naší stránce.

LibreOffice 7.3.7 lze stáhnout z české stránky LibreOffice.

Životní cyklus LibreOffice 7.3 bude ukončen 30. listopadu 2022.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz