Vydána testovací verze LibreOffice 24.8 Beta1

LibreOffice 24.8 Beta1 je druhou testovací verzí plánovaného vydání LibreOffice 24.8 Community.   

QA tým LibreOffice oznámil vydání testovacího buildu LibreOffice 24.8 Beta1, druhého v pořadí na cestě k LibreOffice 24.8 Community, jehož vydání se plánuje na konec srpna 2024. Od vydání LibreOffice 24.8 Alpha1 bylo provedeno 672 commitů, do této verze bylo zahrnuto 191 oprav (jejich přehled zde).

LibreOffice 24.8 Beta1 je k dispozici pro Linux, Windows a Mac a stáhnout si jej lze z české stránky LibreOffice. Dobrovolníci jsou vybízeni k testování a hlášení chyb v Bugzille. Pomoci jim může přehled o novinkách na wiki.

Testeři jsou obzvláště vybízeni k tomu, aby ověřili použitelnost LibreOffice 24.8 na Windows 7. Interní verze Pythonu totiž byla povýšena na verzi 3.9, která oficiálně nepodporuje Windows 7.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz