Vydána testovací verze LibreOffice 7.6 RC2

V rámci příprav na vydání finální verze LibreOffice 7.6 byla vydána další testovací verze tohoto oblíbeného kancelářského balíku. Od vydání předchozí opravuje 62 chyb.   

Tým pro kontrolu kvality LibreOffice oznámil vydání testovací verze LibreOffice 7.6 RC2. Ten po vydání RC1 verze opravuje dalších 62 chyb (pro něž bylo zasláno 100 commitů).

LibreOffice 7.6 RC2 lze stáhnout ze stránky LibreOffice. Zájemci jsou povzbuzováni k hlášeni chyb do Bugzilly. Na novinky v LibreOffice 7.6 se můžete podívat do wiki.

Jde o předposlední testovací verzi před vydáním „plnotučné“ verze LibreOffice 7.6. Další by měla následovat v průběhu příštího týdne. Finální verze pak vyjde 21. srpna ráno.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz