Výroční zpráva TDF za rok 2014

Novinky Máte-li zájem si pohromadě přečíst, co se za minulý rok dělo okolo balíku LibreOffice, je tady výroční zpráva The Document Foundation.  

Organizace The Document Foundation, jež stojí za vývojem kancelářského balíku LibreOffice, zveřejnila svoji výroční zprávu za rok 2014. Najdete v ní informace jak o organizaci samotné, její činnosti a orgánech, tak především o balíku, jeho vývoji a jednotlivých vydaných verzích.

Ve výroční zprávě se dočtete i o konferencích a hackfestech zaměřených na LibreOffice, o novém webu balíku, o komunitách a projektech v různých zemích, o projektu osvobozování dokumentů nebo o LibreOffice pro Android. Kromě anglické verze je zpráva k dispozici i v němčině.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz