Výroční zpráva The Document Foundation za rok 2016

Informace The Document Foundation zveřejnila svoji výroční zprávu za rok 2016. Shrnuje v ní vše podstatné, co se odehrálo okolo TDF a LibreOffice.  

Tak jako v předchozích letech, vydala organizace The Document Foundation svoji výroční zprávu, tentokrát za rok 2016. Můžete si ji stáhnout ve formátu PDF (v angličtině, ve dvou úrovních kvality – pro prohlížení a pro tisk; k dispozici je i v němčině), případně si objednat tištěnou verzi.

Výroční zpráva shrnuje vše podstatné, co se v roce 2016 odehrálo okolo TDF a balíku LibreOffice. Tedy například které verze LO byly vydány a co obsahovaly, co je nový koncept uživatelského rozhraní MUFFIN, jak proběhla LibreOffice Conference v Brně nebo jak vypadaly finance TDF.

Z výroční zprávy TDF za rok 2016 (CC BY-SA 3.0) Z výroční zprávy TDF za rok 2016 (CC BY-SA 3.0)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz