Výroční zpráva The Document Foundation za rok 2016

Informace The Document Foundation zveřejnila svoji výroční zprávu za rok 2016. Shrnuje v ní vše podstatné, co se odehrálo okolo TDF a LibreOffice.  

Tak jako v předchozích letech, vydala organizace The Document Foundation svoji výroční zprávu, tentokrát za rok 2016. Můžete si ji stáhnout ve formátu PDF (v angličtině, ve dvou úrovních kvality – pro prohlížení a pro tisk; k dispozici je i v němčině), případně si objednat tištěnou verzi.

Výroční zpráva shrnuje vše podstatné, co se v roce 2016 odehrálo okolo TDF a balíku LibreOffice. Tedy například které verze LO byly vydány a co obsahovaly, co je nový koncept uživatelského rozhraní MUFFIN, jak proběhla LibreOffice Conference v Brně nebo jak vypadaly finance TDF.

Z výroční zprávy TDF za rok 2016 (CC BY-SA 3.0) Z výroční zprávy TDF za rok 2016 (CC BY-SA 3.0)

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.

 

Public Relations

Hledá se junior PHP programátor

Vydavatelství CCB (malá až střední firma) hledá uchazeče na pozici Junior PHP programátora.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz