Vytvořit portable verzi OpenOffice.org bude snadnější

Nové prostředí pro portable verzi OpenOffice.org umožní snadnější vytvoření této verze kancelářského balíku.  

V italském Orvieto se uskuteční konference, kde bude 4. listopadu 2009 představeno upravené prostředí OpenOffice.org. Proč změna prostředí? Netýká se všech verzí OpenOffice.org pouze verze portable. V tomto případě mají vývojáři záměr, aby bylo možné velmi jednoduše vytářet tuto speciální verzi kancelářského balíku.

Portable je přenosná verze programu, která má v jedné složce všechny potřebné soubory a lze ho přenášet například na USB flash disku. Nemusí se nikam do systému instalovat a je proto oblíbený u uživatelů, kteří často střídají počítače.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz