Vytvořte šablonu, získejte tričko

Novinka The Document Foundation vyhlásila soutěž na šablony pro LibreOffice 4.4. Tvůrci, jejichž šablony budou vybrány pro zařazení do balíku, získají tričko.  

Organizace The Document Foundation, jež stojí za vývojem kancelářského balíku LibreOffice, vyhlásila soutěž na šablony pro nové verze balíku. Tvořit můžete začít hned – pokud stihnete své dílo poslat do 4. ledna 2015, může být vaše šablona (případně samozřejmě více šablon) začleněna již do verze 4.4; později zaslaná tvorba půjde do dalšího kola, tedy pro verzi 4.5.

Všichni, jejichž šablony budou vybrány pro zařazení do balíku, získají tričko, které si budou moci buď vyzvednout na konferenci FOSDEM (kde budou mít navíc příležitost se setkat s vývojáři LibreOffice), nebo si ho nechat poslat poštou.

Šablony musí splňovat určité podmínky, například využívat pouze standardně přibalované fonty, správně pracovat se styly (a nevyužívat přímé formátování) a být licencovány pod CC0 (v podstatě public domain).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Dell - Precision
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz