Vytvořte šablonu, získejte tričko

Novinka The Document Foundation vyhlásila soutěž na šablony pro LibreOffice 4.4. Tvůrci, jejichž šablony budou vybrány pro zařazení do balíku, získají tričko.  

Organizace The Document Foundation, jež stojí za vývojem kancelářského balíku LibreOffice, vyhlásila soutěž na šablony pro nové verze balíku. Tvořit můžete začít hned – pokud stihnete své dílo poslat do 4. ledna 2015, může být vaše šablona (případně samozřejmě více šablon) začleněna již do verze 4.4; později zaslaná tvorba půjde do dalšího kola, tedy pro verzi 4.5.

Všichni, jejichž šablony budou vybrány pro zařazení do balíku, získají tričko, které si budou moci buď vyzvednout na konferenci FOSDEM (kde budou mít navíc příležitost se setkat s vývojáři LibreOffice), nebo si ho nechat poslat poštou.

Šablony musí splňovat určité podmínky, například využívat pouze standardně přibalované fonty, správně pracovat se styly (a nevyužívat přímé formátování) a být licencovány pod CC0 (v podstatě public domain).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz