Začal vývoj LibreOffice 6.0

LibreOffice LibreOffice 5.4 spěje do finální fáze příprav, aktuálně je tu druhá betaverze. Začala se už také připravovat další řada verzí. A nebude to 5.5, nýbrž rovnou 6.0.  

Podpora LibreOffice řady 5.2 před pár dny skončila, v plném proudu jsou přípravy na vydání 5.4, první ostré verze této řady bychom se měli dočkat na konci července.

Zároveň se už usilovně pracuje na vývoji následující verze. A ta nebude označena 5.5, nýbrž 6.0, jak je zřejmé z dnešního commitu. Podobně se kdysi, poněkud nečekaně, skočilo na verzi 5.0.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 4
 

Komentáře

user avatar Juraj
Odpovědět
Začal vývoj LibreOffice 6.0
14. 06. 2017, 09:15:39
Pevne verím že zapracujú na kompatibilite medzi rôznymi verziami LO

Príklad: V rok starých dokumentoch (.odt) sa mi vo Writery vymieňa obsah grafov so vzorcami a naopak (tam kde mal byť vzorec je vo veľkosti toho vzorca vložený graf a naopak...)
user avatar zvedavec
Odpovědět
Začal vývoj LibreOffice 6.0
15. 06. 2017, 08:20:55
To je teda maso.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


Siemens

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz