Začal vývoj LibreOffice 6.0

LibreOffice LibreOffice 5.4 spěje do finální fáze příprav, aktuálně je tu druhá betaverze. Začala se už také připravovat další řada verzí. A nebude to 5.5, nýbrž rovnou 6.0.  

Podpora LibreOffice řady 5.2 před pár dny skončila, v plném proudu jsou přípravy na vydání 5.4, první ostré verze této řady bychom se měli dočkat na konci července.

Zároveň se už usilovně pracuje na vývoji následující verze. A ta nebude označena 5.5, nýbrž 6.0, jak je zřejmé z dnešního commitu. Podobně se kdysi, poněkud nečekaně, skočilo na verzi 5.0.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 4
 

Komentáře

user avatar Juraj
Odpovědět
Začal vývoj LibreOffice 6.0
14. 06. 2017, 09:15:39
Pevne verím že zapracujú na kompatibilite medzi rôznymi verziami LO

Príklad: V rok starých dokumentoch (.odt) sa mi vo Writery vymieňa obsah grafov so vzorcami a naopak (tam kde mal byť vzorec je vo veľkosti toho vzorca vložený graf a naopak...)
user avatar zvedavec
Odpovědět
Začal vývoj LibreOffice 6.0
15. 06. 2017, 08:20:55
To je teda maso.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz