Začala konference IT16, máme stánek

Informace Na FIT ČVUT v Praze začala dvoudenní konference Internet a Technologie 16. Jsme mediálním partnerem a máme stánek.  

Na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze začala dvoudenní konference Internet a Technologie 16, pořádaná sdružením CZ.NIC. Na programu je řada zajímavých přednášek a workshopů.

Pokud jste nemohli dorazit osobně, můžete sledovat alespoň videostream. Jsme jedním z mediálních partnerů konference a máme zde také stánek, kde si zájemci mohou vyzvednout ukázkové číslo časopisu IT Systems, pohovořit o Linuxu, open source, kancelářských balících atd., v neposlední řadě také o tom, jak se stát autorem některého z našich magazínů.

Náš stánek na IT16

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Začala konference IT16, máme stánek
31. 05. 2016, 13:19:07
Hezky Lukáši.
Jen bych asi čekal, že za Tvými zády bude nějaký větší monitor (třeba velká televize) kterou bys krmil z toho noťasu který leží před tebou. Tedy alespoň nevidím nikde projektor - ale to neznamená že tam není.
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Začala konference IT16, máme stánek
31. 05. 2016, 19:39:41
Spíše by to chtělo krmit z Raspberry Pi 3, nejlépe přímo těmi grafy, co ukazují teplotu (http://www.linuxexpres.cz/hardware/jak-moc-hreje-raspberry-pi-3) ;-)
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:Re:Začala konference IT16, máme stánek
31. 05. 2016, 21:26:40
Hehe to by mohl na konferenci LibreOffice zařídit Toník :-) I když tam se hodí připravit něco jiného.
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Začala konference IT16, máme stánek
31. 05. 2016, 16:59:28
Škoda, že tam nemůžu být :( Díky Lukášovi za prezentaci našich redakcí!!!

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz