Začala konference LibreOffice 2023

tdf.png Na Národní univerzitě vědy a technologií v Bukurešti začala tradiční mezinárodní konference LibreOffice 2023, i s českou účastí na místě.   

Konference byla zahájena ve středu 20. září komunitním setkáním, na které byly řešeny otázky lokalizace a marketingu na místní úrovni.

Oficiální část konference byla zahájena příští den, 21. září a končit bude dnes, v sobotu 23. září kolem oběda. Na harmonogram setkání se můžete podívat zde.

Konference tohoto typu se neobejde bez sponzorství. Velkou zásluhu na tom, že se konference koná, mají Collabora a allotropia, dále vývojářské společnosti dvloper.io a 1&1. Na konferenci též přispěla nadace TDF. Technickou podporu zajišťuje rumunská společnost IT Genetics. Konference byla připravena místními dobrovolníky za podpory TDF a 1&1.

V pátek byly pořízeny skupinové fotografie účastníků konference. Mezi ně najdeme i českou účast v podobě Zdeňka Crhonka z nadace TDF, vůdčího člena české komunity LibreOffice.

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023 - sponzoring

Konference LibreOffice 2023

Konference LibreOffice 2023

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz