Začala LibreOffice Conference 2017 v Římě

Informace Komunitními mítinky a ODF Plugfestem dnes začal letošní ročník LibreOffice Conference v italském Římě.  

LibreOffice 2017 v Římě je tady. Naplno začne zítra ráno, dnes proběhla komunitní setkání a první den minikonference ODF Plugfest. Zítra na účastníky čeká společný dopolední blok a potom čtyři paralelní streamy přednášek.

Konference bude probíhat do pátku, na který je kromě jiného připraven také lokální (národní) blok. Ten se poprvé konal na loňském ročníku v Brně.

Oproti původnímu plánu byl letošní ročník LibreOffice Conference posunut o dva týdny dopředu.

Dějištěm LibreOffice Conference je Řím Dějištěm LibreOffice Conference 2017 je Řím

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz