Zajímavé grafy ukazují historii LibreOffice

Informace Michael Meeks ukazuje formou komentovaných grafů historii kancelářského balíku LibreOffice.  

Zajímá vás cesta kancelářského balíku LibreOffice od vzniku k verzi 4.2? Chcete vědět, kolik vývojářů a z jakých firem na vývoji LO kdy pracovalo nebo jak se měnily technologie v uživatelském rozhraní? Podívejte se na komentované grafy, které ukazuje Michael Meeks z vývojářského týmu LO.

Dozvíte se i takové zajímavosti, že byl balík zpočátku doslova protkaný komentáři v němčině a postupně jejich počet klesl přibližně na pětinu (ve prospěch angličtiny). Hodně informací je věnováno také procesu zvyšování kvality. V této souvislosti můžete sledovat také týdenní souhrny hlášení a řešení chyb (netýkají se jen LO, ale právě tento projekt je zde nejvýznamnější). 

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz