Zemřel John McCreesh, autor manifestu TDF

Novinka Ve věku 61 let zemřel John McCreesh, spoluzakladatel The Document Foundation a autor manifestu této organizace.  

Svět okolo kancelářského balíku LibreOffice zarmoutila velmi smutná zpráva: ve věku pouhých 61 let zemřel John McCreesh. Byl jedním ze zakládajících členů The Document Foundation a kromě jiného napsal manifest této organizace, který deklaruje klíčové body, na nichž stojí TDF a balík LibreOffice.

John McCreesh původně vytvořil strategický marketingový plán balíku OpenOffice.org, který byl základem pro vzestup tohoto balíku v letech 2004–2010; po odchodu vývojářů z projektu se spolupodílel na vzniku LibreOffice.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz