Zveřejněn program LibreOffice Conference 2016

Informace Na webu LibreOffice Conference 2016 byl zveřejněn program. Přednášky a workshopy poběží ve třech paralelních streamech.  

Pokud se chystáte na LibreOffice Conference 2016 do Brna, případně se ještě ohledně účasti rozhodujete, můžete se podívat na program. V den „předkonference“, tedy v úterý , proběhne komunitní workshop a hacking session. Středa bude věnována obecným záležitostem okolo LibreOffice.

Úplně naplno se konference rozjede ve čtvrtek, kdy účastníky čekají tři paralelní streamy přednášek a workshopů – první bude věnován vývoji, druhý certifikaci, komunitě a marketingu, třetí obchodu, migracím a ODF. V pátek poběží opět tři streamy, z nichž ten třetí jen dopoledne a tam se objeví i program v češtině, ten se ale ještě dolaďuje.

Na konferenci můžete potkat (a vyslechnout si jejich přednášky) nejvýznamnější osobnosti spjaté s balíkem LibreOffice, jako jsou Thorsten Behrens, Miklos Vajna, Eike Rathke, Caolan McNamara nebo Jan Holešovský.

(Jako ve škole) Průměr: 2.33 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
Zveřejněn program LibreOffice Conference 2016
26. 08. 2016, 08:38:12
Možná jsem to přehlédl, ale není vidět jak se dopracovat k záznamům jednotlivých příspěvků (témat). Budou streamy nějak dostupné ve formě archivu například k offline prohlížení?
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Zveřejněn program LibreOffice Conference 2016
27. 08. 2016, 15:00:39
Tyhle technické záležitosti organizátoři ještě řeší. Z minulých ročníků jsou k dispozici prezentace ve formě PDF, milánská konference se částečně živě vysílala, ale záznamy k dispozici nejsou.
user avatar strepon
Odpovědět
Re:Re:Zveřejněn program LibreOffice Conference 2016
28. 08. 2016, 20:35:56
Z posledních dvou let jsou záznamy přednášek na YouTube (kanál The Document Foundation) a předpokládám, že tam přibudou i letošní.
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Re:Re:Zveřejněn program LibreOffice Conference 2016
28. 08. 2016, 23:28:34
Děkuji za informaci. Možná by nebylo od věci přidat odkazy na videa i na konferenční stránky, kde je bude intuitivně leckdo hledat.

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz