OpenOffice.org na technické škole (8. října 2003)

Na počítači v práci nemám nainstalován Microsoft Office, ale pouze OpenOffice.org. Už delší dobu jsem hledal software, který by byl schopen zobrazit a editovat mnou vytvořené materiály v Microsoft Wordu.  

OpenOffice.org na technické škole (8. října 2003)

Jiří Burda (burda@spseol_cz) nám napsal:

Na počítači v práci nemám nainstalován Microsoft Office, ale pouze OpenOffice.org. Už delší dobu jsem hledal software, který by byl schopen zobrazit a editovat mnou vytvořené materiály v Microsoft Wordu. Tyto materiály nejsou pouhý text, ale obsahují diagramy, grafy a také matematické vzorce, které je OpenOffice.org od určité vezre schopen načíst a editovat. Občas použiji také Calc pro vytvoření grafu. Z minulosti mám prezentace vytvořené v Microsoft PowerPoint a také tyto lze do OpenOffice.org načíst. Pokud se při tvorbě dokumentů v Microsoft Office dodržují alespoň základní pravidla pro formátování dokumentu, tak jsou problémy s kompatibilitou velmi ojedinělé. Počítač se mnou sdílí moje kolegyně, která s mou malou pomocí OpenOffice také úspěšně používá.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz