OpenOffice.org na technické škole (8. října 2003)

Na počítači v práci nemám nainstalován Microsoft Office, ale pouze OpenOffice.org. Už delší dobu jsem hledal software, který by byl schopen zobrazit a editovat mnou vytvořené materiály v Microsoft Wordu.  

OpenOffice.org na technické škole (8. října 2003)

Jiří Burda (burda@spseol_cz) nám napsal:

Na počítači v práci nemám nainstalován Microsoft Office, ale pouze OpenOffice.org. Už delší dobu jsem hledal software, který by byl schopen zobrazit a editovat mnou vytvořené materiály v Microsoft Wordu. Tyto materiály nejsou pouhý text, ale obsahují diagramy, grafy a také matematické vzorce, které je OpenOffice.org od určité vezre schopen načíst a editovat. Občas použiji také Calc pro vytvoření grafu. Z minulosti mám prezentace vytvořené v Microsoft PowerPoint a také tyto lze do OpenOffice.org načíst. Pokud se při tvorbě dokumentů v Microsoft Office dodržují alespoň základní pravidla pro formátování dokumentu, tak jsou problémy s kompatibilitou velmi ojedinělé. Počítač se mnou sdílí moje kolegyně, která s mou malou pomocí OpenOffice také úspěšně používá.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz