OpenOffice.org pro diplomovou práci (8. října 2003)

V OpenOffice.org jsem dělal na jaře celou diplomovou práci. Přešel jsem na něj ze zvědavosti, co umí. Diplomová práce obsahovala asi 40 obrázků, přes 20 tabulek a spoustu rovnic.  

OpenOffice.org pro diplomovou práci (8. října 2003)

Josef Rypar (Rypar@cdv_cz) nám napsal:

V OpenOffice.org 1.0.2 jsem dělal na jaře celou diplomovou práci. Přešel jsem na něj ze zvědavosti, co umí. Diplomová práce obsahovala asi 40 obrázků, přes 20 tabulek a spoustu rovnic. Ke strukturování jsem používal styly, automatické číslování nadpisů, automatické číslování obrázků a tabulek, bohužel rovnice číslovat neumí. Asi týden jsem četl nápovědu, než se mi podařilo nastavit korektní číslování tabulek a obrázků, aby vše odpovídalo číslům kapitol, a tak nějak to vše společně automaticky fungovalo. Nicméně té práce nelituji a s OpenOffice.org jsem byl ve výsledku spokojen. Práci o sedmdesáti stranách zvládl bez větších potíží.

(Jako ve škole) Průměr: 2.17 | Hodnotilo: 6
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
IBM POWER
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz