OpenOffice.org pro diplomovou práci (8. října 2003)

V OpenOffice.org jsem dělal na jaře celou diplomovou práci. Přešel jsem na něj ze zvědavosti, co umí. Diplomová práce obsahovala asi 40 obrázků, přes 20 tabulek a spoustu rovnic.  

OpenOffice.org pro diplomovou práci (8. října 2003)

Josef Rypar (Rypar@cdv_cz) nám napsal:

V OpenOffice.org 1.0.2 jsem dělal na jaře celou diplomovou práci. Přešel jsem na něj ze zvědavosti, co umí. Diplomová práce obsahovala asi 40 obrázků, přes 20 tabulek a spoustu rovnic. Ke strukturování jsem používal styly, automatické číslování nadpisů, automatické číslování obrázků a tabulek, bohužel rovnice číslovat neumí. Asi týden jsem četl nápovědu, než se mi podařilo nastavit korektní číslování tabulek a obrázků, aby vše odpovídalo číslům kapitol, a tak nějak to vše společně automaticky fungovalo. Nicméně té práce nelituji a s OpenOffice.org jsem byl ve výsledku spokojen. Práci o sedmdesáti stranách zvládl bez větších potíží.

(Jako ve škole) Průměr: 2,17 | Hodnotilo: 6
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz