OpenOffice.org v advokátní kanceláři (6. října 2003)

Kancelářský balík Openoffice.org používáme v naší kanceláři na čtyřech počítačích již od jeho vzniku. Jeho nasazení spočívá v celodenní práci s textovým editorem Openoffice.org Writer a občasném použití tabulkového procesoru Openoffice.org Calc.  

OpenOffice.org v advokátní kanceláři (6. října 2003)

Daniel Hrbáč (talk@advokati_biz) nám napsal:

Kancelářský balík Openoffice.org používáme v naší kanceláři na čtyřech počítačích již od jeho vzniku. Jeho nasazení spočívá v celodenní práci s textovým editorem Openoffice.org Writer a občasném použití tabulkového procesoru Openoffice.org Calc. Vyhnuli jsme se používání drahého monopolního kancelářského balíku a díky tomuto produktu jsme v uplynulých dvou letech ušetřili nemalé prostředky. Oceňujeme širokou škálu funkcí a možností, které program nabízí a která svou šíří přesahuje konkurenční kancelářské balíky. Zejména je pro nás přínosem možnost exportu souborů do formátu .pdf, která nám umožňuje sdílet tyto soubory s našimi zákazníky.

Díky české a anglické komunitě Openoffice.org jsme neměli problém s technickou podporou produktu, byť jsme ji využili velmi zřídka, protože balík je velmi intuitivní a jednoduchý na ovládání.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz