OpenOffice.org v advokátní kanceláři (6. října 2003)

Kancelářský balík Openoffice.org používáme v naší kanceláři na čtyřech počítačích již od jeho vzniku. Jeho nasazení spočívá v celodenní práci s textovým editorem Openoffice.org Writer a občasném použití tabulkového procesoru Openoffice.org Calc.  

OpenOffice.org v advokátní kanceláři (6. října 2003)

Daniel Hrbáč (talk@advokati_biz) nám napsal:

Kancelářský balík Openoffice.org používáme v naší kanceláři na čtyřech počítačích již od jeho vzniku. Jeho nasazení spočívá v celodenní práci s textovým editorem Openoffice.org Writer a občasném použití tabulkového procesoru Openoffice.org Calc. Vyhnuli jsme se používání drahého monopolního kancelářského balíku a díky tomuto produktu jsme v uplynulých dvou letech ušetřili nemalé prostředky. Oceňujeme širokou škálu funkcí a možností, které program nabízí a která svou šíří přesahuje konkurenční kancelářské balíky. Zejména je pro nás přínosem možnost exportu souborů do formátu .pdf, která nám umožňuje sdílet tyto soubory s našimi zákazníky.

Díky české a anglické komunitě Openoffice.org jsme neměli problém s technickou podporou produktu, byť jsme ji využili velmi zřídka, protože balík je velmi intuitivní a jednoduchý na ovládání.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz