Skrytá funkce: Sběr informací pro vylepšení OpenOffice.org

blog.png OpenOffice.org obsahuje ve verzi 3.3 zajímavou vlasnost - viditelně je tam už dlouho, ale všiml jsem si jí až teď. OOo jsem přitom používal ještě v roce 2010 (pak jsem přešel na LibreOffice a tam taková funkce není).  

Pokud odsouhlasíte Program vylepšování, kterýžto dotaz se zobrazí při instalaci a najdete ho také v nastavení, bude program sbírat informace o provedené práci a 30 sekund po startu programu je odešle (ale kam?). Nesbírá žádná osobní data, jen ukládá statistiku práce.

Program vylepšování OpenOffice.org Program vylepšování OpenOffice.org

Je to dobrá věc, jenže vznikla v roce 2008 a ani z odkazované nápovědy mi není jasné, zda a kdo se tím dneska ještě zabývá - speciálně po kotrmelcích se změnami majitele a infrastruktury. Ale snad se to používat bude, přijde mi to smysluplné - ještě by se tam mohl vložit jednoduchý formulář pro hlášení chyb...

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Starám se o weby na WordPressu

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz