JP poznámkový blok

doplnek.png Umožňuje si počas práce písať rôzne poznámky do poznámkového bloku.  

Poznámkový blok v moduli Writer

Pri práci s OpenOffice.org si častokrát potrebujete napísať rôzne poznámky, ktoré síce súvisia s vašou prácou, ale nechcete či dokonca nemôžte (napr. v module Base) ich vkladať do vytváraného dokumentu. A presne na takéto účely je určený poznámkový blok, ktorý môžete získať nainštalovaním rozšírenia JP Poznámkový blok. Funguje v module Base, Calc, Draw, Impress a Writer.

Jazyk: česky, slovensky, anglicky

stahnout.png

Náš článek:

Nápověda pro doplňky

Nápověda k tématu

  • Doplňky, které přidávají nové funkce, se stahují jako soubor s příponou .oxt. Některé prohlížeče ale tuto příponu změní na .zip. To je špatně - přejmenujte ji zpět na .oxt a doplněk nainstalujte: Jak nainstalovat doplňky oxt
(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz