Viditelné záložky

doplnek.png Viditelné záložky je rozšíření, díky kterému uvidíte jinak skryté záložky - zobrazí je jako běžné komentáře.  

Záložka zobrazená jako komentářZáložka zobrazená jako komentář

Záložky slouží k poznačení místa v dokumentu, kam se chcete později vrátit. Bohužel se nijak nezobrazují, přístup k nim je možný z Navigátoru. Tohle řeší rozšíření Viditelné záložky (Visible bookmarks), které projde dokument a na místě záložek vloží komentář. Autorem komentáře je pomyslný autor "VisibleBookmarks", takže je případně můžete zase smazat. Rozšíření je ale umožňuje skrýt, případně zobrazovat nezávisle na běžných komentářích.

Rozšíření do češtiny přeložila společnost Liberix, o.p.s.

Jazyk: česky, další

stahnout.png

Články k tématu

Nápověda pro doplňky

Nápověda k tématu

  • Doplňky, které přidávají nové funkce, se stahují jako soubor s příponou .oxt. Některé prohlížeče ale tuto příponu změní na .zip. To je špatně - přejmenujte ji zpět na .oxt a doplněk nainstalujte: Jak nainstalovat doplňky oxt
(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz