Registrace

Registrace na portálu přináší výhody - týká se komentování článků, přispívání na wiki a diskutování ve fóru.  

Jak postupovat

Klepněte v hlavičce na odkaz registrovat.

Anonymní uživatelAnonymní uživatel

Vyplňte formulář. E-mail musí být platný, jinak nebude možné registraci dokončit. Zadaný e-mail nebude nikde na portále zobrazen. Pro uživatelské jméno používejte písmena bez diakritiky nebo číslice, ostatní znaky nejsou povoleny. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Registrace uživateleRegistrace uživatele

Pro registraci potřebujete funkční e-mailový účet, na jeden e-mail je možné se registrovat pouze jednou.

Máte možnost údaje před odesláním ještě zkontrolovat. Jakmile stisknete tlačítko Hotovo, první fáze je dokončena. Po odeslání registrace vám bude odeslán e-mail s aktivačním kódem. Teprve kliknutím na aktivační kód registraci dokončíte. Toto je nezbytný krok k dokončení celého procesu. Ověřte si, že příchozí zpráva s kódem neskončí v koši jako nevyžádaná pošta. Případné problémy konzultujte s webmasterem (webmaster@openoffice_cz).

Výhody registrace

Pokud se nechcete registrovat, nemusíte. Veškerý obsah tohoto webu je dostupný i anonymním uživatelům. Registrovaní uživatelé však mají výhody v těchto oblastech:

Portál je tvořen třemi součástmi, které jsou propojeny do jednoho celku:

Registrace probíhá vždy na jednom místě, ať se rozhodnete registrovat z kterékoliv komponenty. Proto má každý uživatel pouze jeden profil. Výhodou je jednotnost přístupu a pohodlí pro uživatele. Připravujeme další vylepšení, proto neváhejte a registrujte se již nyní!

Pokud nebudete chtít nadále využívat výhod registrace na našem portálu, můžete svůj účet smazat kliknutím na ikonku Profil – Smazat účet.


Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz