Vychází openMagazin s exkluzivními články

openmagazin_perex.png Na začátek školního roku pro vás máme oddychové číslo openMagazinu. Exkluzivně přináší pár článků, které byly psány jen a jen pro něj.  

Jeden z článků, které byly psány přímo pro openMagazin a nikde jinde ho nenajdete, je o programu Graph. Zrovna začíná škola, proto se mnohým z vás určitě bude hodit recenze právě tohoto programu, který vykresluje funkce, provádí základní výpočty apod. Druhý článek je o oddychové hře z oblasti plošinovek, která se jmenuje Trine. Na webu článek sice najdete, ale pouze v angličtině a pro openMagazin jsme ho přeložili.

Z ostatních článků můžeme nabídnout recenzi na přehrávač hudby Clementine. Ben NanoNote je malý, kapesní počítač, který disponuje užitečnými funkcemi a některým lidem by mohl vyhovovat. Máte-li v plánu vytvořit si elektronickou knihu, zkuste to s eCub.

Lidé v Liberixu pro vás vytváří s velkou pečlivostí každé číslo openMagazinu. Chcete-li nás pochválit, přidat komentář nebo podpořit další vydávání co nejkvalitnějšího open-source časopisu, přejděte na web openMagazinu.

Starší čísla openMagazinu:

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

CsTug

LinuxEXPRES.cz

Mozilla.cz

OpenMobility.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz

Scribus.cz

Ubuntu.cz

Stáhnout ve formátu PDF

Kliknutím na obrázek si stáhnete openMagazin.

openMagazin 07/2011

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz