Vyšel openMagazin 2/2009

openmagazin_ikona_mala.jpg Právě vyšel únorový openMagazin, které obsahuje více než 50 stran zajímavého čtení ze světa Linuxu a OpenOffice.org. Je k dispozici zdarma - kopírujte jej, posílejte přátelům, tiskněte, archivujte, čtěte před spaním. Nenechávejte si jej pro sebe a pro sebe si nenechávejte ani názor, jak se vám líbí.  

PDF soubor je k dispozici zdarma, záměrem tohoto projektu je seskupit množství zajímavých informací a poskytnout je ve snadno čitelné formě nejširší veřejnosti. Proto je možné a vhodné soubor šířit, kopírovat, sdílet a posílat. Není povoleno jej měnit nebo komerčně využívat (prodávat). Redakce přijímá komentáře a připomínky na adrese redakce@openmagazin_cz, nebojte se vyjádřit.

Autoři a redakce doufají, že se vám nový openMagazin bude líbit.

openMagazin 2/2009openMagazin 2/2009

Rozšiřujte openMagazin!

Soubor je primárně vystaven na serveru LinuxEXPRES, kam odkazuje také portál OpenOffice.cz, blogy a další stránky. Můžete si jej ale vystavit na svém serveru nebo blogu - nebo pomozte jeho šíření jinak a na openMagazin ze svého blogu odkažte. Adresa je http://www.openmagazin.cz. Můžete použít ikonu:

<a href="http://www.openmagazin.cz" title="openMagazin">
<img src="http://www.linuxexpres.cz/uploads/perexy/openmagazin/openmagazin_ikona_mala.jpg" alt="openMagazin" width="100" height="23">
</a>
adresa obálky 2/2009: http://www.linuxexpres.cz/uploads/download/obalka022009.png
adresa souboru: http://www.linuxexpres.cz/file/19/
přímý odkaz na soubor (hned začne stahování): http://www.linuxexpres.cz/file/19_1_1/
(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz