Čtěte a šiřte openMagazin 07/2010

openmagazin_perex.png Rozsáhlé číslo openMagazinu, které má přes 110 stran, vás nadchne svým pestrým obsahem. Dozvíte se, co je nového v linuxových distribucích a jejich prostředí. Čekáte na novinky linuxového prostředí GNOME 3.0? Dovíte se o něm podrobnosti, ale také o linuxových distribucích, jako je openSUSE nebo Mandriva Linux 2010 Spring. Není vynechána ani recenze knihy o Ubuntu 10.04.  

Těšíte se na Firefox 4.0? Máme pro vás pár podrobností. Nebo vás zajímají tipy a triky pro Thunderbird3? OpenOffice.org disponuje širokou škálou různých rozšíření a vy se můžete s některými z nich seznámit. Na podzim čeká kancelářský balík povýšení na verzi 3.3 a jeho uživatelé se mají opravdu na co těšit. Pojďte si přečíst, co bude nového.

Ani na média se nezapomnělo. Můžete nakoupit hudbu přes internet nebo se seznámit s univerzálním programem na fotky, s GIMPem. Nakreslit si můžete myšlenkovou mapu nebo vytvořit seznam lidí a filtrovat je mnohými způsoby. Příznivci TeXu si rádi přečtou o jednom z jeho následníků – LuaTeXu. Na závěr se seznámíte s tabletem SmartQ V7 se třemi operačními systémy.

Starší čísla openMagazinu:

AbcLinuxu.cz

Browsery.cz

CsTug

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

OpenMoko.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz

Stáhnout ve vyšší technické kvalitě

openMagazin 07/2010

Stáhnout v nižší technické kvalitě

openMagazin 07/2010

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar redakce OpenOffice.cz
Odpovědět
Čtěte a šiřte openMagazin 07/2010
9. 09. 2010, 23:55:07
Pokud se vám openMagazin líbí, rádi bychom vás požádali o finanční příspěvek na jeho výrobu. Pošlete alespoň 100 Kč na účet 2100055120/2010 a do poznámky uveďte své jméno, abychom vám mohli poděkovat.
Peníze potřebujeme na pokrytí nákladů na výrobu - každý měsíc jde o cca šest tisíc korun. Děkujeme všem dárcům a fanouškům.

http://www.liberix.cz/podporte-liberix-a-jeho-konkretni-aktivity/

Za Liberix, který openMagazin sestavuje, Vlastimil Ott.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz